REFERANSLAR

referanslar

“Üniversitemiz merkez ve ilçe kampüslerinde yemekhane sistemlerimizi Etisan Proje Bilgi ve Yazılım Teknolojileri A.Ş. ile yeniledik. Yeni kurulan sistemlerin performansı hem daha iyi hem de anlık olarak yemek satışlarını görebiliyoruz. Rapor.Al sayfası üzerinden kolay ve esnek bir şekilde raporlamamızı yapıyoruz. Bu özellikler ile hem daha kolay hem de daha güvenli bir şekilde sistemlerimizi yönetebiliyoruz.”

“Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi olarak daha önce kullandığımız yemekhane sistemlerimizin tamamını, Etisan Proje Bilgi ve Yazılım Teknolojileri A.Ş. ile bir hafta süren bir çalışma ile yeniledik. SKS Daire Başkanlığı olarak bu sistem ile elde ettiğimiz en büyük katma değer, sistemin hem hızlı hem de merkezi olarak tek bir yerden raporlanabilmesi, yemek ücret politikalarının kişiye özel olarak ayrıştırılabilmesi, burs tanımlamalarının merkezi olarak gerçekleştirilmesi gibi özelliklerin kazanılmış olmasıdır. Sistem raporlama ara yüzü olarak kullanılan Rapor.Al ile kazandığımız anlık olarak yemek geçişlerinin izlenebilmesi, çıkan sorunların hızlı bir şekilde çözülmesini sağlamaktadır. Yeni sistemin getirdiği bu özellikler ile hem daha kolay hem de daha güvenli bir şekilde sistemlerimizi yönetebiliyoruz.”

“Kilis 7 Aralık Üniversitesinde yemekhane sistemlerimizi Etisan Proje Bilgi ve Yazılım Teknolojileri A.Ş. ile yeniledik. Sistemin üniversitemize kazandırdığı en büyük fayda “sattığın kadar öde” mantığıdır. Sistemin raporlama yetkinlikleri, burs tanımlama kolaylığı, yemek ücretlerinin belirlenen kurallara göre özelleştirilebilmesi, herhangi bir arıza durumunda da yetkililere kolay ve hızlı erişim olması ve desteğin etkili bir şekilde sağlanması gibi özellikler bizim tercih sebebimiz olmuştur.”

“Uzun yıllardır üniversitemizde çalışmakta olan Etisan ödeme sistemleri çözümü 2018-2019 öğretim yılı döneminde online yeni iş modeli ile günümüz teknolojisini yakalamıştır. Stabil çalışan ve güvenilir sonuçlar ortaya koyan ve eş zamanlı rapor alabildiğimiz sistemlerden gayet memnunuz.”