etisan proje

1977 yılı kuruluşlu, 2000 yılından beri bilgi teknolojileri üzerine uzmanlaşan bir aile şirketiyiz. Sektör standartlarının üzerinde bir finansman gücü, piyasada rakipleri tarafından da müşterileri tarafından da saygı duyulan bir repütasyonumuz var.

Saygınlık

Sektör standartlarının üzerinde bir finansman gücü, piyasada rakipleri tarafından da müşterileri tarafından da saygı duyulan bir repütasyonumuz var.

Sonuç Odaklı

Müşterinin ihtiyaçları belirlendikten sonra; Detaylara, estetiğe ve tasarıma önem veren Sonuç odaklı güncel teknolojiler ile fizible çözümler sunuyoruz.

7/24 Destek

Saha hizmetinde çok uzun yıllar önce 7/24 ü anons ederek müşteri memnuniyetini tüm Türkiye coğrafyalarında sağlamış teknik servis anlayışımız bulunmakta.

Yetkinliklerimiz

Dijital Yaşamın Formülü...

Geçiş Kontrol Sistemleri
0%
Online ve Offline Ödeme Sistemleri
0%
Akademik Bilişim Çözümleri
0%

Başkanın Mesajı...

Etisan Proje, Bilgi ve Yazılım Teknolojileri A.Ş. Ödeme Sistemleri, Geçiş Kontrol Sistemleri, Güvenlik Sistemleri ve bütün bileşenlerin entegre bir çözüm olarak sunulduğu E-Kampüs Uygulamalarında sektöre 42 yıllık ticari 22 yıllık sektörel deneyim ile öncülük etmekte, ve sektörün standartlarını belirlemektedir. Etisan kurumsal kimliğini güçlendirerek, teknolojik ve etik değerlerini insan merkezli yönetim anlayışı ile harmanlayarak mutlak Müşteri Memnuniyeti odağında çalışmalarını sürdürmektedir. Kamu, Üniversite, Hastane ve Özel Sektör çözümlerimiz ile üst seviye kalite anlayışımız, sürekli iyileştirme ve iyi olma hedefinde, alanında uzman ve teknik olarak deneyimli kadromuzla tamamlamış olduğumuz projelerimiz, bizim en sağlam ve sürdürülebilir değerimizdir. Etisan bütün ihtiyaçlarınızı en uygun proje ve zaman planı içerisinde, en doğru ve kaliteli iş ve malzeme ile düşük maliyetli gerçekleştirmeyi hedefler.

Bakış açımızın Müşterilerimiz için değerli olduğunu biliyoruz ve bize verilecek görev ve sorumlulukları her zaman karşılamak için hazır olduğumuzu belirtmek isteriz.

Her Zaman Rakamlar Harflerden Yüksek Sesle Konuşur..

Farkımız

Uygulama ve tercihlere göre özelleştirilebilen yetkinlikler

0
başarılı proje

B20 Zirvesi Geçiş Kontrol Sistemleri, TOBB Takograf Projesi, Mobilet E-Bilet Kiosk Projesi, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı E-Kampüs Projesi, Halkbank ile Entegre Üniversite E-Kampüs Projesi, PTT Bank E-Kampüs Projesi gibi projelerimiz başta olmak üzere Kamu ve Özel Sektör için gerçekleştirilmiş özel projeler

0
ürün çeşidi

1977 yılından günümüze araştırma ve geliştirme faaliyetleri ile güvenlik, kapalı devre ve online harcama noktası konularında ürüne dönüşmüş çözümlerimiz

Big Data

Son dönemde Hızlı gelişen ve değişen teknoloji kapsamında, finansman yapısı kendi içinde çözülmüş iş modelleri ile tamamen “Büyük Veri” (Big Data) odaklı yapılara yöneldik.
basında etisan

haberler

“10 yıllık tecrübe 9.5 yılda edinilmez”

Şirketimizin Etkin Gücü

Önder Özgün
Kurucu
Mert Özgün
CEO / Yönetim Kurulu Başkanı
Cansu Taşpınar
Genel Müdür Yardımcısı
Ant Ersoy
Satış & İş Geliştirme Müdürü
Ayşe Tekin
İdari İşler Ve Satın Alma Uzmanı
Emre Çetinkaya
Teknik Servis Müdürü
Berivan Gelve
Muhasebe Sorumlusu
Yunus Taşdemir
Proje Destek Personeli
Enes Çetinkaya
Teknik Servis Şefi
bizim hakkımızda düşündükleriniz

referanslarımız

“Üniversitemiz merkez ve ilçe kampüslerinde yemekhane sistemlerimizi Etisan Proje Bilgi ve Yazılım Teknolojileri A.Ş. ile yeniledik. Yeni kurulan sistemlerin performansı hem daha iyi hem de anlık olarak yemek satışlarını görebiliyoruz. Rapor.Al sayfası üzerinden kolay ve esnek bir şekilde raporlamamızı yapıyoruz. Bu özellikler ile hem daha kolay hem de daha güvenli bir şekilde sistemlerimizi yönetebiliyoruz.”

“Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi olarak daha önce kullandığımız yemekhane sistemlerimizin tamamını, Etisan Proje Bilgi ve Yazılım Teknolojileri A.Ş. ile bir hafta süren bir çalışma ile yeniledik. SKS Daire Başkanlığı olarak bu sistem ile elde ettiğimiz en büyük katma değer, sistemin hem hızlı hem de merkezi olarak tek bir yerden raporlanabilmesi, yemek ücret politikalarının kişiye özel olarak ayrıştırılabilmesi, burs tanımlamalarının merkezi olarak gerçekleştirilmesi gibi özelliklerin kazanılmış olmasıdır. Sistem raporlama ara yüzü olarak kullanılan Rapor.Al ile kazandığımız anlık olarak yemek geçişlerinin izlenebilmesi, çıkan sorunların hızlı bir şekilde çözülmesini sağlamaktadır. Yeni sistemin getirdiği bu özellikler ile hem daha kolay hem de daha güvenli bir şekilde sistemlerimizi yönetebiliyoruz.”

“Kilis 7 Aralık Üniversitesinde yemekhane sistemlerimizi Etisan Proje Bilgi ve Yazılım Teknolojileri A.Ş. ile yeniledik. Sistemin üniversitemize kazandırdığı en büyük fayda “sattığın kadar öde” mantığıdır. Sistemin raporlama yetkinlikleri, burs tanımlama kolaylığı, yemek ücretlerinin belirlenen kurallara göre özelleştirilebilmesi, herhangi bir arıza durumunda da yetkililere kolay ve hızlı erişim olması ve desteğin etkili bir şekilde sağlanması gibi özellikler bizim tercih sebebimiz olmuştur.”

“Uzun yıllardır üniversitemizde çalışmakta olan Etisan ödeme sistemleri çözümü 2018-2019 öğretim yılı döneminde online yeni iş modeli ile günümüz teknolojisini yakalamıştır. Stabil çalışan ve güvenilir sonuçlar ortaya koyan ve eş zamanlı rapor alabildiğimiz sistemlerden gayet memnunuz.”